Sylwia i Mariusz | Drewniana sala w Janiowym Wzgórzu

Sylwia i Mariusz | Drewniana sala w Janiowym Wzgórzu

Po raz kolejny mieliśmy okazję dokumentować przyjęcie w tym pięknym miejscu jakim jest Janiowe Wzgórze. Jeśli miałabym polecić jakąś drewnianą salę w pobliżu Rzeszowa to byłby to właśnie ta.

Sylwia i Mariusz świetnie się przygotowali, zadbali o każdy, najdrobniejszy szczegół. Dekoracje, kwiaty, stół słodkości, drink bar w przyczepie campingowej – wszystko cieszyło oczy! Zapewne każdy znalazł coś dla siebie, bo na stole znalazła się nawet pizza!

Światło na sali w efekcie końcowym odgrywa bardzo ważną rolę, a to zawdzięczamy tym razem lampkom i oświetleniu od zespołu muzycznego. Tego wieczoru przygrywali nam Gorączka Sobotniej Nocy. Oj… działo się!

Chwalić można w nieskończoność, ale to Parze Młodej i Ich gościom należą się największe brawa, bo to od Nich zależy jak potoczy się przyjęcie weselne. Zgrana ekipa to podstawa udanej zabawy. Wesele weselu nigdy nie jest równe, a to było naprawdę świetne. Są takie przyjęcia, na których sama chętnie bym się pobawiła i właśnie te zaliczam do najbardziej udanych.

Co tu dużo się rozpisywać, zdjęcia mówią same za siebie…

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }