Paulina + Rafał | Klimatyczne wesele w Jaśminowym Dworze

Paulina + Rafał | Klimatyczne wesele w Jaśminowym Dworze

Wracamy do pięknego, sierpniowego popołudnia. Wymarzona pogoda, przemiła Para Młoda, zapowiadał się cudowny dzień. Rafał zaskoczył nas swoim oryginalnym garniturem w malachitowym kolorze i dodatkami w odcieniach brązu. To był totalnie nasz klimat. Dodatkowo klimat w mieszkaniu, które stworzyło idealne tło – stara kamienica, wysokie sufity, piec i książki. Lubię, gdy Para Młoda wie czego chce, widać to po tym jak dobierają detale, jak wszystko tworzy spójną całość. Paulina wyglądała jak księżniczka. Włosy splecione w kłosa, sukienka podkreślała figurę.
Tego dnia królowały zielenie i pastele.
Ślub odbył się w Klasztorze Opactwa Benedyktynek w Jarosławiu. Paulina i Rafał na tle ołtarza w kolorze głębiej zieleni wyglądali zjawiskowo. Wszystko tego dnia zdawało się być zaplanowane od początku do końca, a co się okazało początkowo ślub odbyć miał się w innym kościele.
Przyjęcie odbyło się w Jaśminowym Dworze. Tam również nie brakowało cieszących oczy detali. Ten dzień i wieczór był wyjątkowy. Bardzo się cieszę, że mogliśmy w nim uczestniczyć.