Paulina + Grzesiek | Panorama Garden

Paulina + Grzesiek | Panorama Garden

Paulina i Grzesiek tworzą szaloną i energiczną parę, pełną charyzmy i ciepła. Gdy tylko Ich poznałam, czułam, że będzie się działo!

Na swoje przyjęcie wybrali piękną salę w Nowym Wiśniczu – Panoramę Garden. Bardzo zachwycił mnie wystrój o jaki zadbała Para Młoda. Granat i złoto tworzyły świetny kontrast z jasnymi ścianami. Kocham detale, dlatego uwielbiam moment przyjazdu na salę i podziwiam efekty przygotowań, zawsze jest niepewność i element zaskoczenia.

Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ Martin. Trzeba przyznać, że jest to osoba bardzo pracowita i zaangażowana,  która daje z siebie 110%. Uważam, że wybór zespołu bądź DJ-a na swoje wesele jest ogromnie ważny, dlatego warto pogłębić się w temacie. Nie tylko mam tutaj na myśli jakość, ale osobowość oraz to jak dana osoba zachęca gości do zabawy. Cieszę się, że mieliśmy okazję być na weselu z taką osobą jak DJ Martin, gdyż dzięki temu zdaliśmy sobie sprawę jak jedna osoba może mieć wpływ na zabawę weselną. Jeszcze jakiś czas temu nie pomyślałabym żeby na swoje wesele wybrać DJ-a. Obecnie jestem zdania, że lepiej postawić na dobrego DJ-a, jak na kiepski zespół, który czasem podchodzi do swojej pracy bardzo niechętnie i bez zaangażowania. Na zdjęciach zobaczycie jak bawiło się wesele w towarzystwie DJ-a Martina, którego serdecznie polecamy!

Będąc na weselu Pauliny i Grześka czułam, że chciałabym  być gościem na takim przyjęciu. Już wtedy wiedziałam jak będzie wyglądać post związany z Ich przyjęciem. Udało mi się złapać wiele pięknych kadrów, zapraszam do oglądania!

 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }