Joanna + Piotr | Rustykalne wesele w stodole

Joanna + Piotr | Rustykalne wesele w stodole

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w najważniejszym dniu Asi i Piotrka. Swoją uroczystość zaplanowali w zabytkowym drewnianym kościele w Krzemienicy, gdzie Mszę Św. poprowadził Ich przyjaciel. Do ślubu pojechali uroczym, pomarańczowym Dużym Fiatem, który Asia dostała w prezencie od dziadka.

Pamiętam to pierwsze spotkanie, gdy jeszcze jako narzeczeni opowiadali nam o planach związanych z Ich ślubem i przyjęciem. Na tamtą chwile wiedzieli, ze marzy Im się typowe wesele na wsi, na luzie, ze strefą chillout, lemoniadą, w gronie najbliższych. Celem było również znalezienie stodoły, w której mogłoby się to odbyć. Jak się okazało – udało się! Wesele odbyło się w stodole w sadach w Albigowej. Z tego się dowiedzieliśmy Ich przyjęcie było pierwszym tam organizowanym.

Asia i Piotr włożyli całe serca w przygotowanie wymarzonego ślubu i przyjęcia. Cudowne dekoracje, rodzinny kredens ze słodkościami, liczne kwiaty, domowy Ryneczek Owsianych. Wspaniały klimat muzyczny zapewniła Kapela Dzikie Wino, zabawy prowadziła Wodzirej Roku 2017 Anna Marut, a atrakcje stanowił miętowy, retro Photobus.

Poniżej kilka kadrów z tego dnia!

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }