Magda + Sebastian | Golden may

Magda + Sebastian | Golden may

Majówkę spędziliśmy na kilku weselach, w tym również u Magdy i Sebastiana. Nasza Panna Młoda zadbała o wszelkie detale w kolorze złota, bieli i zieleni. Garnitur Pana Młodego również zrobił na nas wrażenie, ze względu na swoją oryginalność. Coraz częściej spotykamy się z zestawami z ozdobną kamizelką, wzorzystymi muszkami i poszetkami. Coś czuję, że to będzie królować na tegorocznych weselach.

Oprawę muzyczną oraz liczne zabawy i efekty specjalne zapewnił DJ Witold Ślimak wraz z Dominiką. Świetnie zaangażowali gości do wspólnej zabawy i stworzyli ciekawy klimat.

Słodkim uzupełnieniem był przepiękny tort w pudrowych kolorach zdobiony różami, makaronikami i złotą polewą. Torty zawsze mnie zachwycają, są swego rodzaju dziełem.  Szczególnie uwielbiam „nagie torty” z dekoracjami z owoców lub kwiatów.

Początek maja nie był dla nas łaskawy jeśli chodzi o pogodę, ale to nie ma znaczenia, gdy ma się fantastycznych gości, którzy potrafią się cudownie bawić.

 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }